Motive Randevu mp3 zil sesi indir

Motive Randevu mp3 zil sesi indir

Zil Sesi indir: Motive Randevu mp3 zil sesi indir
Telefon zil sesleri: iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 600 KB
Eklenme Tarihi: 1 hafta önce
Motive Randevu mp3 zil sesi indir mp3 ve m4r formatında iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo telefonlara uyumludur.

İstediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Motive Randevu mp3 zil sesi indir bedava ve ücretsiz olarak Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisinde bulunmaktadır.Zil sesleri ni dinleyip sevdiğiniz zil sesini-mesaj sesini-alarm sesini hemen telefonunuza indirip zil sesi-mesaj sesi yada alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Zil sesinin boyutu 600 KB dır. Motive Randevu mp3 zil sesi indir konumuz 1 hafta önce sitemize eklenmiştir. Motive Randevu mp3 zil sesi indir konumuz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirmek için lütfen konu altındaki yorum ekle bölümünden YORUM yapınız.

Telefonunuza nasıl zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi eklenir bilmiyorsanız Bilgilendirme başlığı altında android ve iphone telefonlarda nasıl zil sesi-alarm sesi-mesaj sesi değiştirilir adım adım anlatımı mevcuttur.

--BİLGİLENDİRME--

Android Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Android telefonun Ayarlar bölümüne gidin.
2-Açıkan bölümde Ses ve titreşim yazan yere basın.
3-Açılan bölümde Zil sesi - Bildirimler - Alarm yazan yerleri göreceksiniz.
4-Hangi sesi değiştirmek istiyorsanız ona basın.
5-Açılan bölümde Yerel zil sesi seç; (Sitemizden indirilen zil sesleri) yada önceden yüklenen zil sesleri (Telefonla beraber gelen zil sesleri)
6-Bölümünden istediğiniz zil sesini seçip
7-Kaydet'e dokunun.

iphone Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Ayarlara girin > Ses ve Dokunuş'a tıklayın.
2-Sesler ve Dokunuş Modelleri menüsü altında bulunan Zil sesi-SMS tonu-Yeni sesli mesaj gibi bir çok menü bulunuyor.
3-Değiştirmek istediğiniz zil sesi-mesaj sesi-bildirim sesi-alarm sesi ni seçin
4-Açılan yerden istediğiniz müziği seçip ister zil sesi ister bildirim sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

 


YASAL UYARI: Sitemizde bulunan zil sesleri-Mesaj sesleri-Alarm sesleri ile ilgili telif hakkınız varsa sitemizin iletişim bölümünden bize mutlaka bildirin içerik hemen kaldırılacaktır. 

Motive Randevu mp3 zil sesi indir.Motive, Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden biridir ve son zamanlarda yayınladığı “Randevu” şarkısı ile hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Şarkı, Motive’in romantik tarzını yansıtan bir parçadır ve dinleyicilere duygu dolu bir deneyim sunar.

“Randevu” şarkısı, Motive tarafından bestelenmiş ve söylenmiştir. Şarkı, romantik bir randevu için yapılan hazırlıkları ve duyguları yansıtan romantik bir balad tarzında düzenlenmiştir. Şarkıda, Motive’in etkileyici vokalleri ve güçlü müzikal düzenlemeleri bir araya gelerek, dinleyicilere kalp dokunacak bir müzik deneyimi sunar.

Şarkının sözleri, romantizm ve sevgi dolu kelimelerle doludur. Şarkı, bir aşık için randevu anının ne kadar özel olduğunu ve o anın ne kadar romantik ve unutulmaz olabileceğini anlatır. Şarkının sözleri, dinleyicilere romantik bir atmosfer yaratırken, Motive’in etkileyici vokalleri de şarkıyı dinlemekten keyif almalarını sağlar.

Eğer siz de Motive’in “Randevu” şarkısının hayranıysanız, şarkının mp3 formatında indirilebilir bir zil sesi versiyonu mevcuttur. Bu zil sesi, telefonunuzun çalma listesine ekleyebileceğiniz romantik ve duygu dolu bir seçenek sunar. Şarkının romantik tarzı ve etkileyici sözleri, size romantik bir atmosfer yaratarak telefonunuzu özelleştirebilir.

Motive’in “Randevu” şarkısının mp3 zil sesi versiyonunu indirmek oldukça kolaydır. İnternet üzerindeki birçok müzik indirme sitesinde bulabileceğiniz şarkı, telefonunuzun zil sesi olarak kullanabileceğiniz bir mp3 dosyası şeklinde indirilebilir. Bunun yanı sıra, müzik platformlarından da şarkıyı indirerek zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak, Motive’in “Randevu” şarkısı, romantik tarzı ve duygu dolu sözleri ile dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunar. Şarkının mp3 zil sesi versiyonu da telefonunuzu romantik bir atmosfere sokmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Şarkının romantik sözleri ve etkileyici müzikal düzenlemeleri, telefonunuzu özelleştirerek sizi romantizme taşıyabilir.

Motive Randevu mp3 zil sesi indir

106 kez indirildi

YORUM YAZIN