Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir

Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir

Zil Sesi indir: Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir
Telefon zil sesleri: iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 480 KB
Eklenme Tarihi: 1 hafta önce
Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir mp3 ve m4r formatında iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo telefonlara uyumludur.

İstediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir bedava ve ücretsiz olarak Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisinde bulunmaktadır.Zil sesleri ni dinleyip sevdiğiniz zil sesini-mesaj sesini-alarm sesini hemen telefonunuza indirip zil sesi-mesaj sesi yada alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Zil sesinin boyutu 480 KB dır. Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir konumuz 1 hafta önce sitemize eklenmiştir. Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir konumuz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirmek için lütfen konu altındaki yorum ekle bölümünden YORUM yapınız.

Telefonunuza nasıl zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi eklenir bilmiyorsanız Bilgilendirme başlığı altında android ve iphone telefonlarda nasıl zil sesi-alarm sesi-mesaj sesi değiştirilir adım adım anlatımı mevcuttur.

--BİLGİLENDİRME--

Android Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Android telefonun Ayarlar bölümüne gidin.
2-Açıkan bölümde Ses ve titreşim yazan yere basın.
3-Açılan bölümde Zil sesi - Bildirimler - Alarm yazan yerleri göreceksiniz.
4-Hangi sesi değiştirmek istiyorsanız ona basın.
5-Açılan bölümde Yerel zil sesi seç; (Sitemizden indirilen zil sesleri) yada önceden yüklenen zil sesleri (Telefonla beraber gelen zil sesleri)
6-Bölümünden istediğiniz zil sesini seçip
7-Kaydet'e dokunun.

iphone Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Ayarlara girin > Ses ve Dokunuş'a tıklayın.
2-Sesler ve Dokunuş Modelleri menüsü altında bulunan Zil sesi-SMS tonu-Yeni sesli mesaj gibi bir çok menü bulunuyor.
3-Değiştirmek istediğiniz zil sesi-mesaj sesi-bildirim sesi-alarm sesi ni seçin
4-Açılan yerden istediğiniz müziği seçip ister zil sesi ister bildirim sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

 


YASAL UYARI: Sitemizde bulunan zil sesleri-Mesaj sesleri-Alarm sesleri ile ilgili telif hakkınız varsa sitemizin iletişim bölümünden bize mutlaka bildirin içerik hemen kaldırılacaktır. 

Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir.Ramazan Kuş ve Kurtuluş Kuş, Türk müzik sahnesinin genç ve başarılı isimlerinden biridir. “Gurbet” isimli şarkıları, duygu dolu sözleri ve özgün müzik tarzı ile dikkat çekmektedir. Şarkı, gurbet hayatı yaşayanların özlemlerini yansıtırken, Ramazan Kuş ve Kurtuluş Kuş’un harika yorumu ile dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunmaktadır.

“Gurbet” şarkısı, genç müzisyenler Ramazan Kuş ve Kurtuluş Kuş’un birlikte bestelediği bir eserdir. Şarkının sözleri, gurbette yaşayanların özlem ve hasretini yansıtan derin duygulara sahiptir. Şarkının müziği ise, Türk halk müziği unsurları taşıyan modern bir tarzda düzenlenmiştir. Şarkının başarılı düzenlemesi, dinleyicilerin dikkatini çeken bir diğer özelliktir.

Eğer siz de “Gurbet” şarkısının hayranıysanız, şarkının mp3 zil sesi versiyonu telefonunuzun çalma listesine ekleyebileceğiniz harika bir seçenektir. Şarkının duygu dolu sözleri ve özgün müzik tarzı, telefonunuzun zil sesi olarak kullanabileceğiniz unutulmaz bir seçenek sunar.

“Gurbet” şarkısının mp3 zil sesi versiyonunu indirmek oldukça kolaydır. İnternet üzerindeki birçok müzik indirme sitesinde bulabileceğiniz şarkı, telefonunuzun zil sesi olarak kullanabileceğiniz bir mp3 dosyası şeklinde indirilebilir. Bunun yanı sıra, müzik platformlarından da şarkıyı indirerek zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak, Ramazan Kuş ve Kurtuluş Kuş’un “Gurbet” şarkısı, özgün müzik tarzı ve duygu dolu sözleri ile Türk müzik sahnesinin sevilen eserlerinden biridir. Şarkının mp3 zil sesi versiyonu da telefonunuzu özelleştirmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Şarkının başarılı düzenlemesi, duygu dolu sözleri ve özgün müzik tarzı, telefonunuzun zil sesi olarak kullanabileceğiniz unutulmaz bir seçenek sunar.

Ramazan Kuş & Kurtuluş Kuş Gurbet mp3 zil sesi indir

52 kez indirildi

YORUM YAZIN