Uzi Vampir mp3 zil sesi indir

Uzi Vampir mp3 zil sesi indir

Zil Sesi indir: Uzi Vampir mp3 zil sesi indir
Telefon zil sesleri: iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 480 KB
Eklenme Tarihi: 1 hafta önce
Uzi Vampir mp3 zil sesi indir mp3 ve m4r formatında iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo telefonlara uyumludur.

İstediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Uzi Vampir mp3 zil sesi indir bedava ve ücretsiz olarak Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisinde bulunmaktadır.Zil sesleri ni dinleyip sevdiğiniz zil sesini-mesaj sesini-alarm sesini hemen telefonunuza indirip zil sesi-mesaj sesi yada alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Zil sesinin boyutu 480 KB dır. Uzi Vampir mp3 zil sesi indir konumuz 1 hafta önce sitemize eklenmiştir. Uzi Vampir mp3 zil sesi indir konumuz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirmek için lütfen konu altındaki yorum ekle bölümünden YORUM yapınız.

Telefonunuza nasıl zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi eklenir bilmiyorsanız Bilgilendirme başlığı altında android ve iphone telefonlarda nasıl zil sesi-alarm sesi-mesaj sesi değiştirilir adım adım anlatımı mevcuttur.

--BİLGİLENDİRME--

Android Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Android telefonun Ayarlar bölümüne gidin.
2-Açıkan bölümde Ses ve titreşim yazan yere basın.
3-Açılan bölümde Zil sesi - Bildirimler - Alarm yazan yerleri göreceksiniz.
4-Hangi sesi değiştirmek istiyorsanız ona basın.
5-Açılan bölümde Yerel zil sesi seç; (Sitemizden indirilen zil sesleri) yada önceden yüklenen zil sesleri (Telefonla beraber gelen zil sesleri)
6-Bölümünden istediğiniz zil sesini seçip
7-Kaydet'e dokunun.

iphone Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Ayarlara girin > Ses ve Dokunuş'a tıklayın.
2-Sesler ve Dokunuş Modelleri menüsü altında bulunan Zil sesi-SMS tonu-Yeni sesli mesaj gibi bir çok menü bulunuyor.
3-Değiştirmek istediğiniz zil sesi-mesaj sesi-bildirim sesi-alarm sesi ni seçin
4-Açılan yerden istediğiniz müziği seçip ister zil sesi ister bildirim sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

 


YASAL UYARI: Sitemizde bulunan zil sesleri-Mesaj sesleri-Alarm sesleri ile ilgili telif hakkınız varsa sitemizin iletişim bölümünden bize mutlaka bildirin içerik hemen kaldırılacaktır. 

Uzi Vampir mp3 zil sesi indir.Uzi Vampir, Türkçe rap müziğin en önde gelen isimlerinden biridir ve son zamanlarda yayınladığı “Vampir” şarkısı ile hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Şarkı, Uzi Vampir’in sert tarzını yansıtan bir parçadır ve dinleyicilerine enerji dolu bir deneyim sunar.

“Vampir” şarkısı, Türkçe rap müziğin öne çıkan yapımcılarından Young Bego tarafından üretilmiştir. Şarkıda Uzi Vampir’in özgün tarzı ve cesur sözleri, Young Bego’nun yüksek enerjili prodüksiyonu ile birleşerek, dinleyicilere hareketli bir rap şarkısı sunar.

Şarkının sözleri, Uzi Vampir’in karakteristik tarzını yansıtır ve kendine özgü bir anlatım tarzı vardır. Şarkıda, Uzi Vampir’in hayatındaki zorluklar, mücadeleler ve hedefleri hakkında söylediği sözler, dinleyicilere ilham verirken aynı zamanda müziğin sert ve vurucu tarzını da yansıtır.

Eğer siz de Uzi Vampir’in “Vampir” şarkısının hayranıysanız, şarkının mp3 formatında indirilebilir bir zil sesi versiyonu mevcuttur. Bu zil sesi, telefonunuzun çalma listesine ekleyebileceğiniz, özgün ve enerji dolu bir seçenek sunar. Şarkının yüksek tempolu ritmi, sizi harekete geçirirken, Uzi Vampir’in cesur sözleri de size motivasyon sağlayabilir.

Uzi Vampir’in “Vampir” şarkısının mp3 zil sesi versiyonunu indirmek oldukça kolaydır. İnternet üzerindeki birçok müzik indirme sitesinde bulabileceğiniz şarkı, telefonunuzun zil sesi olarak kullanabileceğiniz bir mp3 dosyası şeklinde indirilebilir. Bunun yanı sıra, müzik platformlarından da şarkıyı indirerek zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak, Uzi Vampir’in “Vampir” şarkısı, Türkçe rap müziğin güçlü isimlerinden birinin özgün tarzını yansıtan ve dinleyicilere enerjik bir müzik deneyimi sunan bir parçadır. Şarkının mp3 zil sesi versiyonu da telefonunuzu özelleştirmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

Uzi Vampir mp3 zil sesi indir

71 kez indirildi

YORUM YAZIN