Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir

Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir

Zil Sesi indir: Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir
Telefon zil sesleri: iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 480 KB
Eklenme Tarihi: 1 hafta önce
Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir mp3 ve m4r formatında iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo telefonlara uyumludur.

İstediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir bedava ve ücretsiz olarak Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisinde bulunmaktadır.Zil sesleri ni dinleyip sevdiğiniz zil sesini-mesaj sesini-alarm sesini hemen telefonunuza indirip zil sesi-mesaj sesi yada alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Zil sesinin boyutu 480 KB dır. Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir konumuz 1 hafta önce sitemize eklenmiştir. Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir konumuz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirmek için lütfen konu altındaki yorum ekle bölümünden YORUM yapınız.

Telefonunuza nasıl zil sesi-mesaj sesi-alarm sesi-bildirim sesi eklenir bilmiyorsanız Bilgilendirme başlığı altında android ve iphone telefonlarda nasıl zil sesi-alarm sesi-mesaj sesi değiştirilir adım adım anlatımı mevcuttur.

--BİLGİLENDİRME--

Android Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Android telefonun Ayarlar bölümüne gidin.
2-Açıkan bölümde Ses ve titreşim yazan yere basın.
3-Açılan bölümde Zil sesi - Bildirimler - Alarm yazan yerleri göreceksiniz.
4-Hangi sesi değiştirmek istiyorsanız ona basın.
5-Açılan bölümde Yerel zil sesi seç; (Sitemizden indirilen zil sesleri) yada önceden yüklenen zil sesleri (Telefonla beraber gelen zil sesleri)
6-Bölümünden istediğiniz zil sesini seçip
7-Kaydet'e dokunun.

iphone Telefonlarda Zil Sesi-Mesaj sesi-Bildirim Sesi Değiştirme

1-Ayarlara girin > Ses ve Dokunuş'a tıklayın.
2-Sesler ve Dokunuş Modelleri menüsü altında bulunan Zil sesi-SMS tonu-Yeni sesli mesaj gibi bir çok menü bulunuyor.
3-Değiştirmek istediğiniz zil sesi-mesaj sesi-bildirim sesi-alarm sesi ni seçin
4-Açılan yerden istediğiniz müziği seçip ister zil sesi ister bildirim sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

 


YASAL UYARI: Sitemizde bulunan zil sesleri-Mesaj sesleri-Alarm sesleri ile ilgili telif hakkınız varsa sitemizin iletişim bölümünden bize mutlaka bildirin içerik hemen kaldırılacaktır. 

Yasince & Şulemsi Gülüşünü izledim mp3 zil sesi indir.Yasince, Türk rap müzik sahnesinin genç yeteneklerinden biridir. Şulemsi ile birlikte yaptığı “Gülüşünü İzledim” şarkısı, birçok dinleyici tarafından sevilen bir şarkıdır. Şarkının zil sesi versiyonu, telefon kullanıcıları arasında oldukça popülerdir.

“Gülüşünü İzledim” şarkısı, romantik bir aşk hikayesi anlatıyor. Şarkının sözleri, duygusal anlatımı ve Yasince’nin etkileyici rap tarzı ile birleşince, ortaya dinleyicileri etkileyen bir eser çıkıyor. Şulemsi’nin vokalleri de şarkıya güzel bir dokunuş katıyor.

“Gülüşünü İzledim” zil sesi, telefonunuzun zil sesi olarak kullanabileceğiniz yüksek kaliteli bir müzik parçasıdır. Bu zil sesi, herhangi bir akıllı telefon markasında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Şarkının romantik ve duygusal başlangıcı, telefonunuza gelen çağrıları duyduğunuzda sizi hemen heyecanlandıracak ve romantik bir atmosfer yaratacaktır. Ayrıca, bu zil sesi, mesajlarınız için de harika bir seçenek olabilir.

Özetle, Yasince ve Şulemsi’nin “Gülüşünü İzledim” şarkısı, romantik sözleri ve etkileyici müziği ile dinleyicileri büyüleyen bir parça. Şarkının zil sesi versiyonu da, yüksek kaliteli bir müzik parçası olarak telefonunuzu süsleyecek ve çağrılarınız ve mesajlarınız için harika bir seçenek olacaktır. Eğer romantik bir zil sesi arıyorsanız, “Gülüşünü İzledim” zil sesi tam size göre!

 

45 kez indirildi

YORUM YAZIN